ABC ubezpieczenia firm
OC dla Firmy

ABC Ubezpiecz Firmę

ABC Ubezpiecz Firmę.

To, że dobre ubezpieczenie dla firmy ratuje pieniądze to fakt. Niezaprzeczalny. Nie możecie z tym dyskutować.

ABC Ubezpiecz Firmę. Żeby oszczędzać pieniądze firmy musisz posiadać ubezpieczenie. To też fakt. Niezaprzeczalny.

 

Żeby móc cieszyć się Odzyskanymi pieniędzmi że szkody powinieneś mieć dopasowane ubezpieczenie. To też fakt.

Wszystkie powyższe fakty są poparte dowodami. Konkretnymi, mierzalnymi, a nawet z imienia i nazwiska.

Codziennie mam telefony od klientów którzy ubezpieczają się od roku lub dłużej i mówią o tym że gdyby nie ubezpieczenie to ich Firma po zdarzeniu już by się nie podniosła.

Przeczytaj więcej: http://ubezpieczeniadlafirm.pl/ubezpieczenie-firmowe-w-3-krokach/

ABC Ubezpiecz Firmę. Co Ty na ten temat wiesz?

Przedsiębiorcy nie zdają sobie sprawy z tego że składka w wysokości 300 lub 400 zł na rok może uratować firmę przed upadkiem. Dosłownie! Szkody odpowiedzialności cywilnej firmy bardzo często przekraczają 100 000 zł. a w niektórych przypadkach jeszcze więcej.

Ta wypowiedź nie ma wzbudzić w Was strachu, ma uświadomić wam, że ubezpieczenie to konieczność a nie przymus.

Nie sztuką jest ubezpieczyć firmę za kilkaset złotych w skali roku, sztuką jest ubezpieczyć firmę za te same pieniądze uwzględniający specyfikę waszej firmy oraz realne i konkretne zagrożenia.

Zmęczony jestem odpowiadaniem na pytanie czy ubezpieczenie firmy jest konieczne.

Tak samo odpowiedzcie sobie czy ubezpieczenie samochodu jest konieczne.

Jeśli nie jest to dlaczego ubezpieczacie auto i zabezpieczacie się przed kradzieżą waszego pojazdu? Wasza Firma to praktycznie zawsze wielokrotność wartości waszego pojazdu. Czy nie zasługuje na lepsze traktowanie?

Czy pojazd przynosi wam dochody? Daję wam stałe źródło dochodu? Utrzymuje waszą rodzinę? Nie? W takim bądź razie dlaczego dbacie o ubezpieczenie twojego pojazdu a zapominacie o dużo ważniejszym ubezpieczeniu w jakim jest wasza Firma.

Chcesz wiedzieć więcej: https://www.facebook.com/Ubezpieczenia-dla-FIRM-716673511764905/

Od czego zacząć?

Z mojej perspektywy powinniście zacząć od odpowiedzialności cywilnej Firmy. To ubezpieczenie jest krytyczne żeby Firma mogła działać spokojnie i bezproblemowo. Dlaczego? Bo szkody w ubezpieczeniach OC firmy są ogromne. Szczególnie jeśli traficie na klienta który jest uświadomiony ubezpieczeniowo.

O co jeszcze powinniście zadbać? O Majątek trwały czyli wyposażenie, maszyny, sprzęty biurowe, i lokal. Pamiętajcie, że ubezpieczacie uwzględniając specyfikę waszej firmy. Nie pozwólcie na to żeby ubezpieczenie było sztampą. Czy wy jesteście sztampowi? Czy wasza Firma jest typowa?

Koniecznie kierujcie swoje kroki do osoby która rozumie jak działają ubezpieczenia dla Firm. Do osoby która wie jak działa wasza Firma ponieważ w trakcie rozmowy zada kilka kluczowych pytań które w momencie wystąpienia szkody będą najważniejsze.

Co jeszcze?

Nie porównujecie się do kolegów z branży, do tego ile zapłacili za swoje ubezpieczenie, bo zazwyczaj w momencie szkody okazuje się że ich ubezpieczenie nie działa. Jesteście niezależni, dbajcie o swoje poczucie bezpieczeństwa, dbajcie o swoją firmę, i dbajcie o dobrego agenta. Nie może to być przypadkowy Pośrednik który nie ma wiedzy na temat tego co jest wam potrzebne.

Jeśli nie masz jeszcze ubezpieczenia OC firmy zrób pierwszy krok i napisz lub zadzwoń. Jeśli czujesz że Wolisz jeszcze poczekać to jest twoja decyzja. Mam wielu klientów którzy dzwonią gdy jest już za późno nikt tych pieniędzy wam nie zwróci. Pozdrawiam i czekam na wasze telefony emaile.

Z mojej strony macie deklarację że zawsze odzwonię i poświęcę swój czas Żeby znaleźć najlepsze rozwiązanie Ubezpieczeniowe które chroni nasze pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń