OC Firmy

Nie płać za swoje błędy, możesz mieć ochronę ubezpieczeniową OC Firmy. Każdego dnia ubezpieczam kilkanaście a czasami nawet kilkadziesiąt firm. Najczęściej ubezpieczenie dotyczy odpowiedzialności cywilnej Firmy.

… Jak ochronić firmę przed błędami czy to w ogóle możliwe…?

„Żadna Firma nie posiada ani czasu, ani środków niezbędnych do uczenia się wyłącznie na własnych błędach”
James Harrington

Zazwyczaj każda firma popełnia błędy. To część rzeczywistości biznesowej XXI wieku. Czy można się przed nimi ustrzec?. Nie zawsze. zachowawczość przy podejmowaniu decyzji biznesowych hamuje rozwój przedsiębiorstwa.

Czy można złagodzić konsekwencje błędów? Oczywiście, nie popełniać ich w przyszłości i uczyć się na swoich przykładach.

Jednak niektóre błędy kosztują.. i to bardzo dużo. Pomyłki przedsiębiorców zdarzają się codziennie i mogą doprowadzić do upadku nawet najlepiej funkcjonującą organizację. Jak się zabezpieczyć?

„Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej”

Erica Jong

Najtańszym zabezpieczeniem przed popełnianymi błędami jest OC Firmy. Będzie Nas chronić na wszelki wypadek i w wielu sytuacjach uchroni firmę przed bankructwem.

Czy każda firma powinna posiadać OC? Oczywiście to jeden z głównych argumentów sprzedażowych pozwalających pokazać że posiadacz OC Firmy myśli poważnie o swoim biznesie ponieważ dba o dobro swoich klientów i zabezpiecza się na wypadek błędów.

Nie zapominaj żeby ubezpieczenie zabezpieczyło wszystkie twoje interesy i mogło zabezpieczyć każdy rodzaj działalności jaki prowadzisz. więcej przeczytasz w naszym wpisie na temat OC Firmy 5 przydatnych wskazówek.

Zadzwoń