wasze odszkodowanie
FILMY

Co ma największy wpływ na Wasze odszkodowanie?

Co ma największy wpływ Wasze odszkodowanie?

Odpowiedź na pewno was zaskoczy, ponieważ nie ma znaczenia ton głosu podczas procesu zgłaszania Waszej szkody:))

Wasze odszkodowanie. Nie ma znaczenia szybkość zgłoszenia waszego zdarzenia ani nie ma znaczenia numer telefonu na infolinię.

Obejrzyj film i przeczytaj co mam do powiedzenia:

Największy wpływ na wypłatę waszego odszkodowania ma to co zrobiliście odpowiednio wcześniej.

Co to znaczy?

Szanowni Państwo żeby móc spać spokojnie i otrzymać odszkodowanie w momencie nieszczęśliwego zdarzenia najważniejszy jest moment zawierania umowy ubezpieczenia.

W momencie zakupu ubezpieczenia Wasz Agent musi Wam przygotować ubezpieczenie gdzie zada pytania: Jak będzie likwidowana wasza szkoda? Czy będzie Franszyza w wypłacie odszkodowania? Będzie udział własny który musicie ponieść w momencie szkody? Czy waszą szkodę zlikwiduje profesjonalista czy będzie to robić przypadkowo Firma?

Teraz pewnie rozumiecie, że nie liczy się moment zgłoszenia szkody. Natomiast liczy się moment zawierania ubezpieczenia i tutaj najwięcej do powiedzenia ma wasz Pośrednik, Agent, Doradca czyli ktoś taki jak ja..

Więcej o likwidacji szkód dowiesz się: https://ubezpieczeniapuls.pl/wysokosc-odszkodowania-co-ma-wplyw/

To od doświadczenia takiej osoby najwięcej zależy w momencie likwidacji Waszej szkody czyli gdy zawieramy ubezpieczenie pojazdu taka osoba powinna wam doradzić likwidację szkody bez udziałów własnych, bez Franszyzy oraz np. naprawę na częściach oryginalnych.

Podobnie Agent powinien doradzić w likwidacji szkody majątkowej waszego domu lub mieszkania. Doradzić  odpowiedni zakres czyli np. w ubezpieczeniu waszego domu lub mieszkania powinien być all risks czyli od wszystkich ryzyk. To oznacza mniej więcej, że każde zdarzenie jakie jesteście w stanie sobie wyobrazić: np. wychodzi zwierzę z lasu i gryzie waszą elewację budynku:)) będzie z tego ubezpieczenia wypłacone.

A co się stanie w przypadku tzn. ryzyk nazwanych?. To zakres najczęściej wybierany przez klientów . Wtedy wasza szkoda musi mieścić się w definicji takiego ryzyka.

Co to oznacza?

Podsumowując co to oznacza?. Mniej więcej tyle, że jeśli macie jakąś szkodę i w zakresie waszego ubezpieczenia nie ma jej wymienionej, to najprawdopodobniej nie otrzymacie odszkodowania.

W Przypadku zakresu all risk nie ma takiej sytuacji ponieważ większość szkód nietypowych jest objęte ubezpieczeniem.

Teraz pewnie już rozumiecie dlaczego tak duże znaczenie ma moment zawierania przez was do ubezpieczenia czyli zakupu u Agenta.

To tylko kilka przykładów które mają duże znaczenie w momencie gdy naprawdę potrzebuje ubezpieczenia

Jeśli chcecie dokonać audytu własnego ubezpieczenia. A może zastanawiacie się czy posiadacie dobre ubezpieczenie waszego majątku, mieszkania, domu lub samochodu zachęcam do kontaktu.

Tel. 508 046 088; p.adamkiewicz@ubezpieczeniapuls.pl

Przeczytaj więcej na Facebooku: https://www.facebook.com/ubezpieczeniapuls/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń