oc firmy cena
OC dla Firmy,  OC FIRMY

OC Firmy CENA

Ubezpieczenie OC Firmy cena.

Co to jest OC Firmy cena. Każdy z Was słyszał o tym ubezpieczeniu.

Jednak nie każda firma go posiada mimo, że to jedyne w Polsce ubezpieczenie tak skutecznie zabezpieczające Was przed upadłością.

Zapytacie jaką upadłością?

Moi drodzy przed upadłością związaną z roszczeniami Waszych klientów, odbiorców Waszych usług czy po prostu kontrahentów.

Co to jest OC Firmy cena

Mówiąc jednym zdaniem OC Firmy to ubezpieczenie które chroni Was przed roszczeniami związanymi z prowadzoną przez Was działalnością gospodarczą.

Zapytacie co to za ubezpieczenie? Każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć, że to ubezpieczenie chroni przed szkodami które można wyrządzić wobec osób trzecich.  Te czynności są nierozerwalnie związane z prowadzoną przez działalnością gospodarczą.

więcej przeczytacie w innych artykułach na ten temat na moim blogu: http://ubezpieczeniadlafirm.pl/page-d-exemple/

Jaka jest cena OC Firmy

To pytanie obrosło już niezasłużoną legendą? pora „odczarować ten temat i powiedzieć jak naprawdę jest. OC Firmy to ubezpieczenie którego cena jest ściśle uzależniona od trzech parametrów.

Wielkość firmy – którą ocenia się na podstawie osiąganego przychodu za ostatni rok i planowanego na najbliższy rok. Logiczne wydaje się gdy firma o bardzo małym przychodzie generuje niewielkie ryzyko prowadzonej działalności jak i skutków ewentualnych roszczeń klientów.  Duży przedsiębiorca i jego duży przychód to duże ryzyko związane z prowadzoną działalnością a co za tym idzie ryzko roszczeń klientów wobec Ciebie.

Zakresu działania firmy a dokładnie obszarów działalności które jasno określają PKD. Wyobraźcie sobie, że Wasza firma zajmuje się np: sprzedażą butów ale nie produkuje obuwia.

Jak myślicie czy to duże ryzyko prowadzonej działalności?. No nie- będziecie obciążeni na niewielkim ryzykiem OC.

Natomiast gdy jeszcze dodatkowo produkujecie również obuwie które sprzedajecie  to rośnie ryzyko roszczeń klientów. Dlaczego zapytacie? Przedsiębiorca w przypadku wypadku z udziałem klienta spowodowanego wadą obuwia będzie odpowiedzialny jako producent za odszkodowanie.

Właśnie takie kryteria określają ostateczną cenę ubezpieczenia OC Firmy.

Zainteresował Cię ten artykuł? zapraszam na mój Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/ubezpieczeniafirmy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń