ABC Ubezpieczenia firmy
OC dla Firmy

ABC ubezpieczenia Firmy- na co zwrócić uwagę?

ABC ubezpieczenia Firmy- na co zwrócić uwagę?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się jak zacząć temat ubezpieczenia swojej firmy. Dla wielu właścicieli firmy to trudny temat. Wystarczy, że każdy właściciel Firmy zada sobie kilka pytań zanim podejmie decyzję o ubezpieczeniu swojej firmy.

Najważniejsze jest wiedzieć na czym nam szczególnie zależy. Czego się najbardziej obawiamy w kontekście swojej firmy i jakie zdarzenia napawają Nas największym strachem.

Żeby uporządkować temat ubezpieczenia własnej firmy stworzyłem ABC Ubezpieczenia Firmy.

Istnieje kilka pytań na które każdy właściciel firmy powinien odpowiedzieć żeby ubezpieczenie chroniło jego interesy.

Więcej na ten temat przeczytasz: http://ubezpieczeniadlafirm.pl/?p=205

Po pierwsze czy posiadamy majątek który chcemy ubezpieczyć. Czy majątek to maszyny, urządzenia a może coś zupełnie innego. Czy Nasz majątek to urządzenia które wozimy ze sobą podczas prac u klienta? A może naszym majątkiem są pojazdy w firmie? Dobrze też wiedzieć ile Nasz majątek jest warty i czy jesteśmy w stanie go wycenić.

Kolejnym pytaniem jaki powinniśmy sobie zadać to czy nasza firma może zrobić szkodę osobom trzecim. Jeśli tak to jakiego rodzaju mogą być to szkody. Ubezpieczeniem zabezpieczającym Nas przed szkodami wyrządzonymi osobom trzecim jest OC Firmy. Każdy właściciel firmy powinien posiadać OC dla swojego przedsiębiorstwa.

Trzecim obszarem jaki ma znaczenie jest ochrona ubezpieczenia dla pracowników naszej firmy. Koniecznie trzeba położyć nacisk na ubezpieczenie swoich ludzi z którymi na co dzień pracujemy. Ubezpieczenia pracownicze chronią przed nieszczęśliwymi wypadkami i pomagają przetrwać okres w szpitalu lub po chorobie.

Gdy odpowiemy sobie na te pytania możemy zacząć rozmowy o ubezpieczeniu dla swojej firmy. Wasz agent poprowadzi Was dalej zadając odpowiednie pytania odnośnie waszej firmy i ryzyka ubezpieczeniowego.

Przeczytaj więcej: https://www.facebook.com/ubezpieczeniapuls/

Jeśli nie wiecie od czego zacząć zachęcam do kontaktu ze mną.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń