likwidacja szkody w aucie
FILMY

Likwidacja szkody w aucie- 3 patenty

3 Sprawdzone patenty likwidacja szkody w aucie!

 

Zastanawiacie się jak uniknąć stresu podczas likwidacja szkody w aucie? Już odpowiadam!

Podczas mojej codziennej pracy Agenta doradcy sprawdziły się 3 patenty na zmniejszenie stresu podczas likwidacji szkody. Przeczytaj albo obejrzyj film.

 

Patent nr 1 to zachęta likwidacja szkody w aucie w ramach bezpośredniej likwidacji szkód. Zastanawiacie się co to jest?

To tzn. BLS – bezpośrednia likwidacja szkód. Czy Towarzystwo Ubezpieczeń gdzie macie OC pojazdu zlikwiduje w Waszym imieniu szkodę. Proste? Proste!

Omija Was cały stres związany z wypłatą odszkodowania lub naprawą zniszczonego w wyniku wypadku samochodu ponieważ zajmuje się towarzystwo ubezpieczeń, w którym kupiliście OC.

Więcej? Towarzystwo Ubezpieczeń występuje do ubezpieczyciela Waszego sprawcy szkody i odzyskuje wypłaconą kwotę. Cały proces likwidacyjny przebiega szybciej.

Zachęcam żeby z tego korzystać to naprawdę proste!

Patent nr 2 to wirtualne zgłoszenie szkody na Waszym pojeździe. Co to znaczy?

Jest to inne niż telefonicznie zgłoszenie szkody. Kolejny doskonały sposób na uniknięcie niepotrzebnego stresu zgłaszają przez telefon często zapominamy o ważnych okolicznościach a stres dodatkowo nie pozwala skupić się na rozmowie. Ja zachęcam do tego żeby zlikwidować szkodę poprzez stronę internetową.

Dlaczego? Ano dlatego że towarzystwo ubezpieczeń bardzo często takie szkody traktują priorytetowo. Czyli są likwidowane szybciej a wy macie czas na to żeby wpisać wszystkie okoliczności zdarzenia bez pośpiechu pijąc ulubiona herbatę.  Mało tego unikacie często błędów a już na pewno dodatkowego stresu.

Więcej przeczytasz tutaj: http://ubezpieczeniadlafirm.pl/zgloszenie-szkody-na-co-nalezy-zwrocic-uwage-przy-zglaszaniu-szkody-z-waszego-ubezpieczenia/

Patent nr 3 to korzystanie z dodatków które macie w ubezpieczeniu a konkretnie z usługi Assistance.

W momencie likwidacji szkody a często zaraz po zdarzeniu z powodu stresu zapominacie że możecie skorzystać z auta zastępczego, naprawy pojazdu na miejscu, albo innej usługi za którą zapłaciliście!
Praktycznie każdy klient posiada Assistance przy swoim pojeździe dzięki któremu możesz minimalizować stres związany z załatwianiem pojazdu zastępczego lub naprawy twojego auta. Korzystajcie z niego zobaczycie jakie to proste.

I na koniec rada uniwersalna

Czyli to o czym mówię przy każdym moim filmie że jak będzie zlikwidowana zawsze szkoda decyduje się w momencie zawierania ubezpieczenia.

O tym ciągle zapominamy. A moment zawierania ubezpieczenia dosłownie mówi nam o tym w jaki sposób będzie zlikwidowana szkoda.

Czy będzie likwidowana w serwisie lub warsztacie a może będziemy sami się nią zajmować?.

Jaka będzie Franszyza w odszkodowaniu czyli udział własny lub trzy do pewnej kwoty nie dostaniemy odszkodowania?.

Czy będzie amortyzacją części zamiennych użytych do likwidacji naszej szkody czy jej nie będzie?.

Na te i inne pytania odpowiadamy sobie w momencie zawierania ubezpieczenia na kolejny rok.
Zachęcam do kontaktu wspólnie przeprowadzimy audyt waszego ubezpieczenia i zastanowimy się co możemy zrobić żeby uniknąć stresu podczas zgłaszania szkody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń