ubezpieczenie firmy
OC FIRMY,  Ubezpieczenie majątku firmy

Ubezpieczenie firmowe w 3 krokach

Ubezpieczenie firmowe w 3 krokach

Ubezpieczenie firmowe. Być może zastanawiasz się jak ubezpieczyć firmę, od czego zacząć, na co zwrócić szczególną uwagę?
To ten artykuł jest dla ciebie. Od siedmiu lat codziennie ubezpieczam klientów prowadzących działalność gospodarczą. Na bazie tych doświadczeń powstał ten krótki przewodnik.
Po przeczytaniu dowiesz się jak:

1. Dobrze ubezpieczyć własną firmę.
2. Na co zwrócić szczególną uwagę.
3. Jak unikać problemów na etapie likwidacji szkody..

OBEJRZYJ FILM:

 

Od czego zacząć?

Ważnym aspektem jest tak jak każdy dom żeby był solidny i trwały musi mieć porządne fundamenty tak samo ubezpieczenie firmy musi być oparte na dwóch najważniejszych ryzykach:
⁃ ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej firmy
⁃ Ubezpieczenie majątku firmy
Ze względu na fakt dzięki posiadaniu tych dwóch ryzyk każda Firma jest w stanie przetrwać w zasadzie każdego rodzaju nieszczęśliwe zdarzenie.

przeczytaj więcej:https://ubezpieczeniapuls.pl/

Dlaczego?

Dlatego, że odpowiedzialność cywilna zabezpiecza firmę przed szkodami wyrządzonymi osobom trzecim . Każda Firma jest narażona na to że popełni błąd podczas świadczenia usługi, lub realizacji zlecenia dla klienta. Szkody potrafią być bardzo wysokie i często mogą przewrócić finansowo firmę.
Ubezpieczenie majątku firmy to ryzyko gdzie zabezpieczone to co posiadamy. Np. biuro wyposażenie biura, narzędzia, maszyny i tym podobne.
Podczas rozmowy z klientami pytam o przychody za ostatni rok, o plany na kolejny rok oraz czego dany przedsiębiorca najbardziej się obawia. Jakiego rodzaju szkody? Jakiej straty?

Zanim zadzwonicie do mnie z pytaniem o ubezpieczenie Waszej firmy zwróćcie szczególna uwagę na:

1. Zakres ubezpieczenia w rozumieniu tego co chcecie chronić i jakich szkód się obawiacie.
2. Jak zabezpieczacie swój majątek pod kątem zabezpieczeń przeciwpożarowych i przeciwkradzieżowych.
3. Jakie sumy ubezpieczenia Was interesują w rozumieniu co chcecie odzyskać w momencie wystąpienia szkody.

Żeby uniknąć problemów na etapie likwidacji szkody koniecznie powinieneś:

⁃ Rozszerzyć ubezpieczenie o odpowiednie klauzulę odpowiadające specyfice twojej działalności (o szczegóły zapytaj mnie podczas rozmowy)
⁃ Przemyśleć sposób wyceny twojego majątku w momencie wystąpienia szkody. Czyli jaka wartość ma być wypłacona gdy twój majątek zostanie zniszczony
⁃ Wybrać tylko te towarzystwa które mają bardzo dobrze rozwiniętą sieć likwidacji szkody, odpowiednio dobrane i kompetentne kadry, ze sprawną infolinią, oraz jasne procedury likwidacji szkód.

Podczas gdy odpowiadamy na pytania, być może przeczytasz więcej: http://ubezpieczeniadlafirm.pl/

Podsumowując.

Reasumując pamiętajmy o fundamentach czyli OC firmy i ubezpieczenie majątku  Na co zwrócić szczególna uwagę – pytania z artykułu powyżej oraz pamiętajmy jak skutecznie zabezpieczyć się przed problemami na etapie wypłaty szkody. Godnym uwagi jest fakt, że każde ubezpieczenie firmy może uratować finansowo firmę.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń