OC Firmy ubezpieczenie
OC FIRMY

OC Firmy ubezpieczenie – 5 przydatnych wskazówek

 

 

OC Firmy Ubezpieczenie to najważniejsze ubezpieczenie dla każdego przedsiębiorcy.

W uproszczeniu w ramach tego ryzyka dostajemy ochronę na wypadek szkód wyrządzonych przez prowadzoną przez Nas działalność gospodarczą. Czyli np.: zajmując się naprawą pojazdów uszkadzamy pojazd klienta tym samym Nasza polisa OC obejmie takie zdarzenie. Katalog zdarzeń OC jest bardzo szeroki np.: produkując lody jeden z naszych klientów poczuje się źle i trafi do szpitala po zjedzeniu lodów. Okaże się, że powodem był jakiś składnik w tym produkcie. Nasza polisa OC ochroni Nas przed przykrymi konsekwencjami takiego zdarzenia.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze OC Firmy Ubezpieczenie dla siebie Firmy w 5 punktach?

  1. Nie kupuj „kota w worku”. Nie ufaj na słowo pośrednika, że ta oferta OC na pewno zabezpieczy wszystkie interesy Twojej firmy. Zawsze sprawdzaj czy na pewno zawiera wszystkie niezbędne zapisy oraz jaki jest jej zakres. Profesjonalny pośrednik ubezpieczeniowy bez problemu szczegółowo Nam opisze zakres odpowiadający Naszym potrzebom.
  2. Zadbaj o sumę gwarancyjną ubezpieczenia. To górna granica odpowiedzialności danego Towarzystwa za Twoje szkody. Czyli jeśli np. za zniszczenie pojazdu swojego klienta będziesz musiał zapłacić 100 tys. PLN to Twoja suma ubezpieczenia powinna być wyższa lub równa 100 tys. PLN.
  3. Sprawdź czy na ubezpieczeniu znajdują się odpowiednie rozszerzenia ochrony dla zabezpieczenia Twojej Firmy. Zwróć uwagę czy w przypadku prowadzenia firmy remontowej będziesz mieć ochronę ubezpieczenia rozszerzoną o wykonywaną usługę. Prowadząc restauracje powinieneś mieć rozszerzenie o choroby zakaźne itp.
  4. Zobacz czy na ubezpieczeniu masz wszystkie branże PKD w których działa Twoja firma. Może, się okazać że kładziesz tynki i robisz instalacje elektryczne ale na ubezpieczeniu masz tylko działalność tynkowanie.
  5. Sprawdź czy na ubezpieczeniu masz podany prawidłowy przychód za ostatni rok ponieważ każda Firma Ubezpieczeniowa na tej również kalkuluje składkę za takie ubezpieczenie.

Przeczytaj więcej http://ubezpieczeniadlafirm.pl/ oraz na stronie https://www.facebook.com/ubezpieczeniapuls/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń