najlepsze ubezpieczenie dla firm
OC dla Firmy,  OC FIRMY,  Ubezpieczenie majątku firmy

Jak wybrać Najlepsze Ubezpieczenie dla Firm w 5 krokach

Na co zwrócić uwagę Panie Piotrze robiąc Najlepsze Ubezpieczenie dla Firm? Powie Pan w paru słowach?

Jakie jest Najlepsze Ubezpieczenie dla Firm -takie pytanie słyszę codziennie. Każdego dnia rozmawiam z nowymi klientami którzy się decydują ubezpieczyć swoją firmę. To dla nich powstał ten wpis.

Podsumowując zależy mi żebyś mógł szybko podjąć decyzję o ochronie swojego majątku firmowego po przeczytaniu tego tekstu.

Jak zrobić najlepsze ubezpieczenie dla firm w 5 krokach? Ponieważ to krytyczne z punktu widzenia przedsiębiorcy podsumowuję:

1. Przede wszystkim należy zadbać o reputację firmy która ma Nas ubezpieczyć. Co to znaczy? To renoma firmy związana z tym jak długo działa na rynku, jak dotychczas obsługiwała swoich klientów, co o niej mówią na rynku…

2. Zaufać jednemu pośrednikowi ubezpieczeniowemu który za Nas porówna ofert. Ze względu na duże doświadczenie  będzie w stanie na bazie rozmowy z Nami wychwycić najważniejsze ryzyka z jakimi zmaga się Nasza firma.

3. NIe zapomnij przekazać wszystkich informacji. Reasumując pośrednik/ Agent nie jest „jasnowidzem” i nie wie jakie obiekcje czy obawy siedzą w Naszej głowie. Wszystkie informacje będą użyte tylko na potrzeby przygotowania oferty. I tylko w tym celu.

4. Nie bać się propozycji pośrednika, każdy z Nas przygotowuje ofertę w jak najlepszej wierze wg swojej jak najlepszej wiedzy. Jeśli mamy własne przemyślenia i odbiegają od propozycji Agenta powiedz! Agent to też człowiek 😉

5. Nie bój się wydać pieniędzy na ubezpieczenie swojej firmy. To najlepiej wydane pieniądze przedsiębiorcy mogące uratować twoją firmę przed bankructwem lub kosztowymi wydatkami.

Podsumowując- 5 filarów najlepsze ubezpieczenie dla Firm to: REPUTACJA. ZAUFANIE. INFORMACJA. WIARA. PIENIĄDZE.

więcej informacji znajdziesz tutaj: http://ubezpieczeniadlafirm.pl/ 

oraz tutaj: https://www.facebook.com/ubezpieczeniapuls/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń