Ubezpieczenie Firmy
OC dla Firmy,  Ubezpieczenie majątku firmy

Ubezpieczenie firmy najważniejsze informacje

Jeśli prowadzisz własny biznes to koniecznie musisz posiadać Ubezpieczenie Firmy.

Założyłem Firmę . Hura..;) Jestem Przedsiębiorcą. Kupiłem piec do pieczenia chleba i auto do rozwożenia. Mój pierwszy majątek firmowy.

To początek. Dla mojego klienta Pana Grzegorza dokładnie tak wyglądał. „Panie Piotrze co mam ubezpieczyć – wydałem wszystkie pieniądze na piec do wypiekania chleba i auto. „To jest właśnie mienie firmy”- odpowiedziałem. I właśnie to będzie przedmiotem ubezpieczenia.

„Na co zwrócić szczególną uwagę?” zapytał Pan Grzegorz.

  1. Na pewno takie ubezpieczenie powinno chronić majątek firmy od zdarzeń losowych, typu ogień, zalanie czy inne zdarzenia losowe które mogą w ciągu chwili zniszczyć cały Nas dobytek. Ważne będzie zwrócenie szczególnej uwagi na informacje o prawidłowych sumach ubezpieczenia żeby podczas likwidacji szkód nie było rozczarowania.

W dobry tonie jest ubezpieczenie majątku w wariancie ALL RISK które daje więcej możliwości i jest korzystniejsze dla klienta niż ryzyka nazwane.

  1. Kolejny ryzykiem ubezpieczeniowym które powinno być wzięte pod uwagę to kradzież z włamaniem i rabunek. Mówiąc wprost zabezpieczamy majątek przed złodziejami…Niezbędne będzie zwrócenie uwagi na szczegóły czyli jeśli jeździmy ze sprzętem do klientów to koniecznie trzeba rozszerzyć ochronę ubezpieczenia firmy o kradzież poza miejscem ubezpieczenia.
  2. Czy na pewno dobrze ubezpieczasz Sprzęt elektroniczny? Dobrą praktyką i niejako standardem obecnie jest ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w wariancie ALL RISK czyli od wszystkich ryzyk. Sprawdź czy masz to w ofercie.
  3. Koniecznie pamiętaj o OC Firmy które jeśli jeszcze go nie posiadasz może uratować Twoją firmę przed roszczeniami osób trzecich i uratować Ciebie gdy zrobisz szkodę swojemu klientowi. Więcej poczytasz w innych postach:http://ubezpieczeniadlafirm.pl/
  4. No i na koniec zwróć uwagę czy Agent jest Doradcą, czy zapewnia serwis posprzedażowy bo wbrew pozorom po zakupie ubezpieczenia pojawia się jeszcze szereg kwestii obsługowych które ktoś musi zrobić..:)

Więcej o ubezpieczeniach przeczytasz również: https://www.facebook.com/ubezpieczeniapuls/

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń