ABC Ubezpiecz Firmę.
OC dla Firmy

Ubezpieczenie OC dla Firmy

Jakie są najważniejsze czynniki przy wyborze ubezpieczenie OC dla Firmy pytają mnie klienci?

Panie Krzysztofie proszę pamiętać, że o dobrym ubezpieczenie OC dla Firmy decydują 4 punkty które powinny być przez Nas dobrze rozpoznane zanim podejmiemy decyzję. Takie zdanie mówiłem do mojego klienta gdy ten zapytał mnie na co zwrócić uwagę przy OC firmy.

W takim razie jakie to czynniki i co decyduje o sukcesie takiego ubezpieczenia?

Jaka suma gwarancyjna będzie dla Nas interesująca? Jaka ma być górna granica odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeń za zdarzenia ubezpieczeniowe czyli za szkody które wyrządzimy osobom trzecim z tytułu prowadzenia przez Nas działalności. Warto pamiętać o tym, że szkody OC dla Firmy mogą być bardzo różne i kwoty mogą przekraczać wasze najśmielsze wyobrażenia. Z mojego doświadczenia wynika, że 200 tys. PLN to minimalna suma gwarancyjna dla Firmy.

Przeczytaj więcej na ten temat http://ubezpieczeniadlafirm.pl/?page_id=2

Po drugie pamiętajmy o tym jaki przychód Nasza firma osiągnęła w minionym roku. Pamiętaj, że składka OC dla Firmy zawsze jest powiązana z naszymi rocznymi przychodami. Czyli ma odzwierciedlać ryzyko związane z wielkością przychodu Waszej firmy. Logiczne wydaje się twierdzenie, że firma o wyższej przychodowości za poprzedni rok wykazuje wyższe ryzyko ubezpieczeniowe. Jest to powiązane z Waszą działalnością. Tym samym składka ubezpieczeniowa też będzie odzwierciedlać to ryzyko i będzie większa.

Jakie inne czynniki decydują o sukcesie tego ubezpieczenia?

Wiecie co jest kolejnym czynnikiem mającym duże znaczenie? są to klauzule dodatkowe do OC Firmy. W zależności o tego jaką firmę prowadzimy ważne jest rozszerzenie ochrony ubezpieczenia o dodatkowe ryzyka. I tak np: właściciel restauracji powinien pamiętać o klauzuli chorób zakaźnych np: salmonella, a właściciel warsztatu mechanicznego powinien pamiętać o rozszerzeniu ochrony ubezpieczenia o miejsca parkingowe przed warsztatem gdzie parkują jego klienci. Co Ty powienineś wybrać dla siebi?

Szerzej na temat tych ubezpieczeń mówię na moim Fanpage Facebookhttps://www.facebook.com/ubezpieczeniapuls/

A jakie Towarzystwo mam wybrać zapytał Pan Marek? Ostatnim czynnikiem decydującym o czynniku sukcesu w OC Firmy będzie odpowiednie Towarzystwo Ubezpieczeń które będzie świadczyć ochronę dla naszej firmy. Wybierz Towarzystwo Ubezpieczeń sprawdzone o dobrej reputacji Towarzystwo Ubezpieczeń w Polsce.

Z mojego doświadczenia wynika, że pierwsza trójka największych ubezpieczycieli w Polsce : PZU, ERGO Hestia i Warta daje wysoką rękojmie świadczonych usług oraz wysokiej jakości serwis obsługowy dla naszej firmy.

Podsumowując nie zwlekaj z decyzją o ubezpieczeniu OC dla Firmy żeby móc cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa. Wybieraj rozważnie ochronę ubezpieczenia dla siebie i pamiętaj na co zwrócić szczególną uwagę.

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń