ubezpieczenie majątku firmy
OC dla Firmy

Ubezpieczenie majątku Firmy

Ubezpieczenie majątku firmy to  poważna decyzja w firmie.

Wiesz jak się do tego zabrać? Do ubezpieczenie majątku firmy? Spisz w formie tabeli najważniejsze składniki twojego majątku. Czy masz urządzenia, wyposażenie czy maszyny w swojej firmie?

Warto dobrze opisać swój majątek żeby później podczas szkody łatwo było zlikwidować szkodę na bazie tego wykazu. Dodatkowo zrób zdjęcia swoich urządzeń i majątku firmy.

Dlaczego ważne jest spisanie majątku?

Pozwoli Tobie skuteczniej likwidować szkodę ubezpieczeniową oraz szybciej oszacować straty na bazie tego wykazu. Dodatkowo Towarzystwo Ubezpieczeń łatwiej poprowadzi proces szkodowy posiadając taką dokumentację. Być może lepszym pomyłem będzie dokumentacja zdjęciowa. Poszukaj dowodów kupna, nabycia swojego majątku. Ważne będą też umowy wypożyczenia lub podobne.

Zastanów się ile będzie kosztowało Cię ubezpieczenie majątku firmy.

Wiesz ile zapłaciłeś za swoje mienie? Spisz na kartce papieru wartość poszczególnych urządzeń żeby móc łatwiej oszacować sumy ubezpieczenia. Co to są sumy ubezpieczenia? to wartość za jaką nabyłeś urządzanie i wyposażenie swojej firmy, to górna granica wypłaty odszkodowania za dany sprzęt. To ważne liczby. Zastanów się i nie zostawiaj tego zadania przypadkowi.

więcej przeczytasz http://ubezpieczeniadlafirm.pl/?p=218

Przemyśl zakres ubezpieczenia.

Musisz wiedzieć, że tak jak kupujesz auto i zastanawiasz się nad jego wyposażeniem tak samo musisz pomyśleć jak ma wyglądać twoje ubezpieczenie. Czy jakiego rodzaju ochrona ubezpieczenia jest Tobie potrzebna? jakie zdarzenia chcesz chronić szczególnie? na co chcesz zwrócić szczególną uwagę? A może masz doświadczenia które zadecydowały o tym, że chcesz ubezpieczyć swoją firmę.

Proces ubezpieczenia firmy może być bardzo łatwy jeśli zaufasz doradcy ubezpieczeniowemu który ma doświadczenia w ubezpieczaniu firm. Warto zaufać osobie który od kilku lat zajmuje się tylko tym tematem i bezboleśnie przeprowadzi Was przez cały proces.

Na moim Fanpage przeczytasz więcej https://www.facebook.com/ubezpieczeniapuls/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARBmuZdCqANCXhr-WaCgQzOuFzrgH1k-nQqASTy22EP6Gj2E0Q5GczOQoNxoouw_e8UP2Cd1JYPUfbGS

 

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń